معرفی چشمک

شركت پارس كرپ درسال 1345 فعاليت خود را در زمينه توليد محصولات سلولزي بهداشتي آغاز نموده و درسال 1353 تحت شماره 19570 به ثبت رسيده و با علامت تجاري  (چشمك ) ضمن ادامه فعاليت ، همت خود را صرف بالابردن كيفيت محصولات به طور گسترده تر و چشمگيرتري كرده است.

كارخانه شركت پارس كرپ داراي ساختمان و تجهيزات كامل مطابق استاندارد ميباشد و اكثر ماشين آلات اين شركت از نوع خارجي يا مونتاژ داخل هستند و بيش از ظرفيت اسمي قادر به توليد ميباشند.

هدف شركت پارس كرپ از بدو تاسيس افزايش كيفيت و رعايت بهداشت مطابق استاندارد پذيرفته شده بوده و با رسيدن به اين هدف از اولين شركتي بوده كه در اين صنعت در سال1354، موفق به دريافت مهراستانداردگرديده است.

شركت پارس كرپ با رعايت كنترل استانداردهاي لازم در ايران و استانداردهاي معتبر ديگر همواره تلاش مینماید كه كيفيت ، نوآوري و خلاقيت را در قالب طرحهاي متنوع جهت رضايت خاطر مصرف كنندگان محترم فراهم آورند .

این شرکت در زمينه صادرات نيز نقشي فعال داشته و محصولات خود را به كشورهاي  آفريقائي ، قرقیزستان و خليج فارس صادر نموده و همواره با استقبال مصرف كنندگان مواجه گرديده است.

شركت پارس كرپ افتخار دارد كه با كارو كوشش مستمر در اين صنعت تحولي شايسته ايجاد نموده و همواره با رعايت كيفيت محصولات ، زيبايي و تنوع بسته بندي ها پل ارتباطي محكمي بين توليد كننده و مصرف كننده برقرار نمايد.

جوایز و افتخارات

گوشه ای از افتخارات چشمک:

انتخاب شرکت پارس کرپ در سال 81 برای تولیدات نوار و پوشک و همچنین در سال 82نیز برای تولیدات دستمال کاغذی صنعتی و  عنوان واحد نمونه کشوری سال 86  و نشان کیفیت برتر محصول دستمال کاغذی در سال 92 از طرف سازمان ملی استاندارد ایران ، کسب مدال طلای نمایشگاه بین المللی قرقیزستان و کسب جایزه 5 ستاره کیفیت از سازمان جهانی BID نیز از دست آوردهای این شرکت میباشد .

گواهینامه های محیط زیست:

در راستای حمایت از محیط زیست اقدام به پیاده سازی سیستم های مدیریت یکپارچه شامل :

Iso9001:2008

Iso17001:2004

OHSAS18001:2007

نموده است و در این راستا اهداف ذیل را سرلوحه فعالیت های خود قرارداده است .

اهداف چشمک:

  • بهبود مستمر در کلیه فرایندها
  • پیشگیری از جراحت و بیماری های شغلی
  • بهبود مستمر جنبه های زیست محیطی
  • افزایش رضایت مندی مشتریان- ارتقاء سطح دانش کارکنان
  • پیشرو بودن در صنعت سلولزی

مدیریت ارشد شرکت با تبعیت از قوانین و مقررات و سایر الزمات و با ایجاد فرهنگ خودباوری و مشارکت ، متعهد به استقرار و بهبود الزامات استانداردهای فوق میباشد .

علی اصغرموجبافان

مدیرعامل